درباره‌ی ساج

تولیدکننده انواع محصولات آرایشی و بهداشتی

شرکت تولیدی و بازرگانی «سپیدرو» سهامی خاص ، تولید کننده ی محصولات آرایشی و بهداشتی، با هدف ارتقاء بهداشت و سلامت جامعه در حال فعالیت است. محصولات این شرکت با نام تجاری «ساج» به بازار عرضه می گردد.
شرکت «سپیدرو» دارای مجوزهای قانونی برای تولید انواع شامپو، ژل، کرم، مواد شوینده و انواع وازلین است. در سال‌های ابتدایی، این شرکت با تولید انواع شامپو، ژل و کرم روشن کننده، کرم مرطوب کننده و کرم ترک پا مشغول به فعالیت بود. در سال ۱۳۷۹ با توقف خط تولید شامپو، برای اولین بار در ایران اقدام به تولید انواع وازلین فرآوری شده به شکل نوین برای مراقبت و زیبایی پوست نمود. این واحد با هدف اشتغال‌زایی و توسعه صنعت کشور و با طرح و برنامه‌ریزی بر روی محصولات آرایشی و بهداشتی با کیفیت بالا، تبدیل به نامی شناخته شده به ویژه در کشورهای همسایه و آسیای میانه شده است.

شرکت تولیدی و بازرگانی «سپیدرو» سهامی خاص به شماره ثبت ۵۴۷۴، تولید کننده ی محصولات آرایشی و بهداشتی، با هدف ارتقاء بهداشت و سلامت جامعه در حال فعالیت است. محصولات این شرکت در ابتدا با نام تجاری کاتالان (شماره ثبت ۱۱۸۴ به تاریخ ۱۳۵۰/۰۱/۱۵) به بازار عرضه می‌شد و در سال ۱۳۶۸ به نام تجاری «ساج» تغییر یافت. این شرکت از سال ۱۳۷۱ با مدیریت جناب آقای هادی یعقوب پور به فعالیت خود در جهت توسعه ادامه داده است.
درباره‌ی ساج